Kontakt

Ta kontakt dersom du har spørsmål vedrørende noen av våre tjenester. Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg.




Telefon: 55 19 78 60
E-post: post@bov.no
Faktura: faktura@bov.no

Postadresse:
Postboks 3, 5878 Bergen

Besøksadresse:
Toppemyr 2A, 5136 Mjølkeråen

Administrasjon

Erling Solhaug
Daglig leder

Tlf.: 992 84 648
E-post: erling.solhaug@bov.no

Petter Holum
Nestleder

Tlf.: 932 32 492
E-post: petter.holum@bov.no

May Linn Jakobsen
Personal- og administrasjonskonsulent 

Tlf.: 474 82 875
E-post: may.linn.jakobsen@bov.no

Eva Holum
Regnskapsfører

Tlf.: 932 32 483
E-post: eva.holum@bov.no

Blikk

Arvid Holum
Prosjektleder/Faglig leder avd Blikk

Tlf.: 932 32 486
E-post: arvid.holum@bov.no

Marianna H. Curtis
Administrasjonskoordinator

E-post: mariannahc@bov.no

John Arne Slåke
Salgsleder Blikk

Tlf.: 932 32 487
E-post: john.arne.slaake@bov.no

Torun Aasjord
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 93232484
E-post: torun.aasjord@bov.no

Tina Tveit
Kalkulatør-prosjektassistent

Tlf.: 922 39 797
E-post: tina.tveit@bov.no

Ove Isene
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 928 31 045
E-post: ove.isene@bov.no

Magne Waagenes
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 930 62 169
E-post: magnew@bov.no

Johannes Hovland
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 932 32 491
E-post: johhovla@bov.no

Anne Gjervik Taule
Prosjektmedarbeider

Tlf.: 489 99 272
E-post: anne.taule@bov.no

Therese Brakstad Kverneland
Prosjektmedarbeider

Tlf.: 920 35 415
E-post: theresebk@bov.no

Produksjon

20190919_215601

Therese Børholm
Salg, markedsføring og innkjøp

Tel.: 920 35 415
E-post: therese.borholm@bov.no

Audun Rolland
Konstruktør-Prosjektleder

Tlf.: 932 32 485
E-post: audun.rolland@bov.no

Andreas K. Johansen
Prosjektleder Produksjon

Tlf.: 465 42 737
E-post: akj@bov.no

Filip Bernhard Fløtra Schultze-Florey
Prosjektleder Produksjon

Tlf.: 994 43 876
E-post: filipsf@bov.no

Aldona Moneta
Prosjektkoordinator

E-post: aldona.moneta@bov.no

Stian Bratten
Prosjektleder produksjon

Tlf.: 47 48 28 70
E-post: stian.bratten@bov.no

Ventilasjon

Caroline Bogetveit
Prosjektleder ventilasjon

Tlf.: 404 27 901
caroline.bogetveit@bov.no

Lukasz Balinski
Prosjektleder ventilasjon

Tlf.: 483 14 564
E-post: lukasz.balinski@bov.no

Alexandra Matei Amundsen
Prosjektleder ventilasjon og service

Tlf.: 463 49 100
E-post: alexandra.matei@bov.no

Resized_20190521_173157 (002)

Kjell Ole Eide
Prosjektleder/kalkulatør

Tlf.: 971 15 102
E-post: kjell.o.eide@bov.no

Produksjon

BOV sine tjenester innenfor industriproduksjon spenner fra design og utvikling, konstruksjon, produksjon, til test og installasjon av ulike prosjekter. Vår erfaring dekker både offshore, industri og byggebransjen.

Les mer

Ventilasjon

BOV Ventilasjon tilbyr prosjektering, energiberegning, energimerking, montasje og service av klima- og ventilasjonssystemer. BOV har kompetanse og godkjenninger (kl 3) til å takle de fleste typer oppdrag innen inneklima og ventilasjon.

Les mer

Blikkenslager

Blikkenslageren leverer et bredt utvalg av løsninger til tak og fasade. Vår kjernekompetanse er rådgivning, prosjektering, tilvirking og installasjon av metallfasader og metall tak med tilhørende prosjektledelse.

Les mer