Kontakt

Ta kontakt dersom du har spørsmål vedrørende noen av våre tjenester. Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg.




Telefon: 55 19 78 60
E-post: post@bov.no
Faktura: faktura@bov.no

Postadresse:
Postboks 3, 5878 Bergen

Besøksadresse:
Toppemyr 2A, 5136 Mjølkeråen

Administrasjon

Erling Solhaug
Daglig leder

Tlf.: 992 84 648
Dir.: 55 19 78 84
E-post: erling.solhaug@bov.no

May Linn Jakobsen
Personal- og administrasjonskonsulent 

Tlf.: 474 82 875
Dir.: 55 19 78 61
E-post: may.linn.jakobsen@bov.no

Eva Holum
Regnskapsfører

Tlf.: 932 32 483
Dir.: 55 19 78 63
E-post: eva.holum@bov.no

Blikk

Arvid Holum
Avdelingsleder Blikk

Tlf.: 932 32 486
Dir.: 55 19 78 64
E-post: arvid.holum@bov.no

Marianna H. Curtis
Administrasjonskoordinator

Dir.: 55 19 78 69
E-post: mariannahc@bov.no

John Arne Slåke
Salgsleder Blikk

Tlf.: 932 32 487
Dir.: 55 19 78 65
E-post: john.arne.slaake@bov.no

Torun Aasjord
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 93232484
Dir.: 55 19 92 85
E-post: torun.aasjord@bov.no

Tina Tveit
Kalkulatør-prosjektassistent

Tlf.: 922 39 797
Dir.: 55 19 78 93
E-post: tina.tveit@bov.no

Ove Isene
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 928 31 045
Dir.: 55 19 78 62
E-post: ove.isene@bov.no

Magne Waagenes
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 930 62 169
Dir.: 55 19 78 95
E-post: magnew@bov.no

Johannes Hovland
Prosjektleder Blikk

Tlf.: 932 32 491
E-post: johhovla@bov.no

Anne Gjervik Taule
Prosjektmedarbeider

Tlf.: 489 99 272
E-post: anne.taule@bov.no

Produksjon

Petter Holum
Avdelingsleder Produksjon

Tlf.: 932 32 492
Dir.: 55 19 78 67
E-post: petter.holum@bov.no

Therese Børholm
Prosjektkoordinator-Produksjon

Tel.: 920 35 415
Dir.: 55 19 78 98
E-post: therese.borholm@bov.no

Audun Rolland
Konstruktør-Prosjektleder

Tlf.: 932 32 485
Dir.: 55 19 78 94
E-post: audun.rolland@bov.no

Andreas K. Johansen
Prosjektleder Produksjon

Tlf.: 465 42 737
E-post: akj@bov.no

Filip Bernhard Fløtra Schultze-Florey
Prosjektleder Produksjon

Tlf.: 994 43 876
E-post: filipsf@bov.no

Ventilasjon

Scott Horne
Salgsleder-Prosjektleder

Tlf.: 932 32 490
Dir.: 55 19 78 66
E-post: scott.horne@bov.no

Caroline Bogetveit
Prosjektleder ventilasjon

Tlf.: 404 27 901
Dir.: 55 19 92 81
caroline.bogetveit@bov.no

Lukasz Balinski
Prosjektleder ventilasjon

Tlf.: 483 14 564
E-post: lukasz.balinski@bov.no

Laura Steinsbø Wiken
Prosjektleder ventilasjon

Tlf.: 454 12 616
Dir.: 55 19 78 68
E-post: laura.s.wiken@bov.no

Alexandra Matei Amundsen
Prosjektleder ventilasjon og service

Tlf.: 463 49 100
E-post: alexandra.matei@bov.no

Produksjon

BOV sine tjenester innenfor industriproduksjon spenner fra design og utvikling, konstruksjon, produksjon, til test og installasjon av ulike prosjekter. Vår erfaring dekker både offshore, industri og byggebransjen.

Les mer

Ventilasjon

BOV Ventilasjon tilbyr prosjektering, energiberegning, energimerking, montasje og service av klima- og ventilasjonssystemer. BOV har kompetanse og godkjenninger (kl 3) til å takle de fleste typer oppdrag innen inneklima og ventilasjon.

Les mer

Blikkenslager

Blikkenslageren leverer et bredt utvalg av løsninger til tak og fasade. Vår kjernekompetanse er rådgivning, prosjektering, tilvirking og installasjon av metallfasader og metall tak med tilhørende prosjektledelse.

Les mer