Kontakt

Ta kontakt dersom du har spørsmål vedrørende noen av våre tjenester. Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg.




    Telefon: 55 19 78 60
    E-post: post@bov.no
    Faktura: 933384527@autoinvoice.no

    Postadresse:
    Postboks 3, 5878 Bergen

    Besøksadresse:
    Toppemyr 2A, 5136 Mjølkeråen

    Administrasjon

    Erling Solhaug
    Daglig leder

    Tlf.: 992 84 648
    E-post: erling.solhaug@bov.no

    Petter Holum
    Nestleder

    Tlf.: 932 32 492
    E-post: petter.holum@bov.no

    May Linn Jakobsen
    Personal- og administrasjonskonsulent 

    Tlf.: 474 82 875
    E-post: may.linn.jakobsen@bov.no

    Eva Holum
    Regnskapsfører

    Tlf.: 932 32 483
    E-post: eva.holum@bov.no

    Blikk

    Arvid Holum
    Prosjektleder/Faglig leder avd Blikk

    Tlf.: 932 32 486
    E-post: arvid.holum@bov.no

    Marianna H. Curtis
    Administrasjonskoordinator

    Tlf.: 453 94 944
    E-post: mariannahc@bov.no

    John Arne Slåke
    Salgsleder Blikk

    Tlf.: 932 32 487
    E-post: john.arne.slaake@bov.no

    Torun Aasjord
    Prosjektleder Blikk

    Tlf.: 932 32 484
    E-post: torun.aasjord@bov.no

    Solmundur S. Solmundsson
    Prosjektleder på Blikk

    Tlf.: 958 73 969
    E-post: sol@bov.no

    Tina Tveit
    Kalkulatør-prosjektassistent

    Tlf.: 474 82 874
    E-post: tina.tveit@bov.no

    Ove Isene
    Prosjektleder Blikk

    Tlf.: 928 31 045
    E-post: ove.isene@bov.no

    Magne Waagenes
    Prosjektleder Blikk

    Tlf.: 930 62 169
    E-post: magnew@bov.no

    Johannes Hovland
    Prosjektleder Blikk

    Tlf.: 932 32 491
    E-post: johhovla@bov.no

    Anne Gjervik Taule
    Prosjektmedarbeider

    Tlf.: 489 99 272
    E-post: anne.taule@bov.no

    Therese Brakstad Kverneland
    Prosjektmedarbeider

    Tlf.: 916 43 278
    E-post: theresebk@bov.no

    Produksjon

    20190919_215601

    Therese Børholm
    Salg, markedsføring og innkjøp

    Tlf: 920 35 415
    E-post: therese.borholm@bov.no

    Audun Rolland
    Konstruktør-Prosjektleder

    Tlf.: 932 32 485
    E-post: audun.rolland@bov.no

    Andreas K. Johansen
    Prosjektleder Produksjon

    Tlf.: 465 42 737
    E-post: akj@bov.no

    Filip Bernhard Fløtra Schultze-Florey
    Prosjektleder Produksjon

    Tlf.: 994 43 876
    E-post: filipsf@bov.no

    Stian Bratten
    Prosjektleder produksjon

    Tlf.: 474 82 870
    E-post: stian.bratten@bov.no

    Ventilasjon

    Caroline Bogetveit
    Prosjektleder ventilasjon

    Tlf.: 404 27 901
    caroline.bogetveit@bov.no

    Lukasz Balinski
    Prosjektleder ventilasjon

    Tlf.: 483 14 564
    E-post: lukasz.balinski@bov.no

    Alexandra Matei Amundsen
    Prosjektleder ventilasjon og service

    Tlf.: 463 49 100
    E-post: alexandra.matei@bov.no

    Resized_20190521_173157 (002)

    Kjell Ole Eide
    Prosjektleder/kalkulatør

    Tlf.: 971 15 102
    E-post: kjell.o.eide@bov.no

    Produksjon

    BOV sine tjenester innenfor industriproduksjon spenner fra design og utvikling, konstruksjon, produksjon, til test og installasjon av ulike prosjekter. Vår erfaring dekker både offshore, industri og byggebransjen.

    Les mer

    Ventilasjon

    BOV Ventilasjon tilbyr prosjektering, energiberegning, energimerking, montasje og service av klima- og ventilasjonssystemer. BOV har kompetanse og godkjenninger (kl 3) til å takle de fleste typer oppdrag innen inneklima og ventilasjon.

    Les mer

    Blikkenslager

    Blikkenslageren leverer et bredt utvalg av løsninger til tak og fasade. Vår kjernekompetanse er rådgivning, prosjektering, tilvirking og installasjon av metallfasader og metall tak med tilhørende prosjektledelse.

    Les mer